Vietnamské pho v Karlíně! RSS

Štítky: , , , , , ,

52 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. ↪ 30 Moirain: co to je za haluz. Prece mi nemuze hygiena diktovat jakým příborem mám jíst 8-)

  2. ↪ 31 baTh: No pokud nemaj podle hygieny dostatečný zázemí pro mytí nádobí, můžou mít imho nařízený používání jednorázovýho (takže porcelánovej talíř a kovovej příbor by vám dát mohli, ale nesměli by ho chtít vrátit.

  3. Dobrá zpráva – dnes jsem tam byla a ač mají mohutné zásoby jednorázového nádobí, tak jídlo na místě servírují do porcelánu i nerez lžíci dostanete.

  4. Musim se pridat k pochvale Pho Vietnam na Jiraku a tem, co nemusi za kazdou cenu vzdy maso a nebo ho vubec nejedi, doporucit tofu s rajcatovou omackou, koriandrem etc.
    Doufam, ze je nezavre nejaky kretensky hygienik za to, ze si dovoluji byt bistrem a mit porcelanove nadobi.

  5. Na Strossmayeráku je prý cosi nového vietnamského… Nebyl tam už náhodou někdo?

  6. ↪ 35 kuba.biker: Na Strossmayeráku bych to mohla omrknout cestou z práce, nevíte, kde to tam zhruba je?

  7. Bohužel nevím, četl jsem to tady: https://www.facebook.com/…477303701553

  8. ↪ 36 Michala: Cha, zrovna tu sedim, dik za inspiraci na obed cestou z cykloservisu :). Je to Asia fresh food, naproti zastavce tram smer Holesovice. Vstup neuteseny, sezeni perfektni, pho bezva (75 kc) ale hodnoceni necham povolanejsim.

  9. ↪ 38 kacka_zvykacka: Jsem si chytře dala bunču k obědu, ale při nejbližší příležitosti se tam stavím, díky za navigaci, cyklistko :)

  10. ↪ 39 Michala: Tak ještě oprava, jmenuje se to Asia Fast food a celkem to odpovidá, bylo to vážne fast, smažené závitky hodně mastné, ale dobré, pho mi sice taky chutnalo, ale bylo v něm jen maličko bylinek a vývar byl nejspíš kostkový… ale co bych chtěla za 75 Kč. Když pojedu kolem stavím se, ale speciálně kvůli tomu tam asi vyrážet nebudu. Každopádně je tam dokonale čisto a prostředí je na bufet tohohle typu na 4–5. Udělala jsem pár rychlých fotek, tak to dám na blog.

  11. Tak to me hodne zajima, protoze na strossmayrovo namesti to mam kousicek. :) Bohuzel lezim doma s horeckou, tak nemuzu vyrazit hned..

  12. Nedělaj „bún cha“ taky někde na pětce? Rozuměj Praha 5… Díky za tip!

  13. ↪ 42 mpik: nevím o tom, ale novej Vietnamskej podnik je hned za mostem v Gorazdově (za tančícím domem). Ale vyzkoušený ho ještě nemám.

  14. Malé preview ze Strossmayeráku:

    http://kackazvykacka.blogspot.com/…phofrem.html

  15. Prý tu máme další vietnamskou novinku – Red Hot Chilli – Křižíkova 65!

  16. A na Seifertce nad Florentýnou se taky chystá novej Vietnam s Pho, začíná se to dobře rozjíždět, teď ještě aby si začali konkurovat kvalitou

  17. Pho (135,–) dělají nově i v Modrém zubu v Jindřišské…

  18. Pho (různé druhy), Bun cha a jiné vietnamské speciality nově ve fastfoodu Panda v nákupním centru Nový Smíchov. Osobně jsem zkusil bun cha a chutnalo mi, bohužel u vietnamské kuchyně mi chybí „etalon“, abych poznal autentičnost. Takže kdo se vyznáte, zkuste a napište…

  19. k srovnávacímu testování rozhodně doporučuji Pho Vietnam na Jiřáku, Vietnam Food v Nuslích u stanice Horky – mimochodem zatím největší výběr polévek a od včerejška i Holiday bistro v Malešické tržnici

  20. Musím souhlasit s Moirain, Vietnam Food v Nuslích musím zatím jen pochválit! Jediný problém je ten, že to mám za rohem a jsem tam obden :-) Mám tam vyzkoušeno Bun Nem, Bun Cha, Bun Bo Nam Bo a Pho Bo. Pho mi moc nejede, radši mám Bun a to zatím nejlepší.

  21. Dnes jsem objevil a vyzkoušel vietnamské bistro ZEN v Řepích (http://www.zen-bistro.cz/), Ochutnal jsem Bún Bo Nam Bo a byl jsem maximálně spokojen!

  22. Také přidám něco do pranice. Včera jsem objevil novou vietnamskou restauraci v Praze kousek od Muzea. Jmenuje se Halong Bay Vietnamese Restaurant a sídlí na adrese Krakovská 20, tel.: 606 234 444. Je to hned vedle Czech Computeru. Street View neberte v potaz → klasická zaplivaná „čína“, restaurace je tam asi teprve chvilku. Ukořistil jsem i letáček s menu, tak můžu v případě zájmu naskenovat. Měl jsem tam Pho Bo a bylo výborné. Spousta čerstvých bylinek, hodně masa a silný kvalitní vývar za 99,–. Příště určitě zkusím něco dalšího, třeba variantu Bun Cha La Lot, nebo Pho Bo Tai…

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.