Čerstvé mléko z Agro Jesenice RSS

Štítky: , , , ,

109 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. aida:

    nevíte náhodou, jestli jsou někde k dispozici čísla z jednotlivých krajů veřejně? tohle by mě docela zajímalo.

    imho to bude ještě zajímavé. a jsem zvědavý, co kontroly zjistí. jestli se jim podaří hodit zodpovědnost na farmáře, nebo na lidi, kteří ignorují instrukce – dodržování teploty a převaření.

  2. Nevím, ale poptám se, zatím asi nic není. Osobně bych největší problém viděla v údržbě těch mlékomatů. Jestli jste někdy někdo viděl instrukce pro údržbu mléčného potrubí v dojírně, víte, o co jde. Je to hodně náročné a právěže si nedovedu představit, jak u těch mlékomatů dělají (studená voda – teplá voda – kyselina – zásada – opět voda atd.).

  3. Davide: pokud jste David B., ozvu se Vám mailem.

  4. 33. Jsem :)

  5. OK

  6. Něco k tématu :)

    http://www.osel.cz/index.php?…

  7. 29.: nojo, nojo, to jsem se sekla. Když já mám na něj pifku a svádím na něj i to, za co tak úplně nemůže. :-)
    Převařené a vychlazené mléko je dobré. Ale chápu, že ne každému šmakuje. Stejně jako ne každému jede mléko přímo od kravky či kozy, ještě teplé.

    36.: zajímavé to je…
    Mno, doufám, že jsem coby členka několika jezdeckých oddílů v dětství a mládí něco takového neulovila. ;-)

  8. 37: Pokud považujete koně za skot, tak už se preventivně bojte.;-)
    Nee, pardon, omlouvám se za hloupý vtip, ale nemohla jsem odolat nahrávce na smeč. Dobrou.

  9. 31: velmi zajímavé téma, pane Cuketko. Co zkusit kontaktovat některého provozovatele „mlékomatu“ a položit otázky, které klade aida v postu 32?
    Já osobně převařené mléko odmalička nesnáším (páchne mi) a tak při nákupu v osvědčeném kravíně riskuji a tepelně neupravuji. Jedinkrát jsem měla problém s tím, že mléko smrdělo „po krávě“, ale zřejmě to byla ojedinělá chyba ošetřovatelů, všechny další dodávky voněly „po mléku“.

  10. 38.: koně za skot nepovažuji, pouze jsem se držela citace v článku. Že potencionální nebezpečí hrozí i členkám jezdeckého oddílu. ;-)

  11. Vloni v létě jsem byla na dovolené v Rakousku a tam jsou mlékomaty dost běžné, takže jsme mléko z nich také kupovali. Upřímně však nevím, jestli na nich byla výzva k převaření, ale pokud ano, tak nechápu jeden mlékomat, který byl zařízen mimo jiné i tak, že jste si nechali mléko načepovat do přiloženého kelímku. Mohli jste jen vybrat velikost kelímku.
    Jinak již rok odebírám od pana Tachecího nepasterované mléko, pijeme ho celá rodina včetně dětí a nikdy žádný problém. Mléko (pokud u nás tak dlouho vydrží) je dobré ještě čtvrtý den.
    Osobně si myslím, že ty zmiňované problémy souvisí s celkovou ztrátou imunity lidí (ostatně někde jsem to také v současné době četla ve spojitosti s tím, že lidé mají z nepasterovaného mléka průjmy apod.).

  12. http://www.novinky.cz/…a-mleko.html
    No, už se to rozjíždí! :-)

  13. Pivli mě předběhla, snad si hned večer zajdu načepovat a poreferuji :-)

  14. No, to já musím počkat, až to bude někde blíž. Tohle mám stejně daleko jako do Vestce. Ale tááák se těším! ;-)

  15. Já jsem si právě už i připravila lahev, že vyrazím do Vestce :-) Ale kdyby byl zájem o dovoz do centra, tak s tím nemám problém.

  16. Teda Hostivařská přirážka 33% oproti Jesenici mi přijde poměrně vysoká… Radši si nepředstavuji, kolik by stál litr v centru…No uvidíme, jak se jim to bude prodávat.

  17. 41: Ztráta imunity :o) Samozřejmě že se váš trávicí trakt musí přizpůsobit té zoologické, co je v mlíce. Pak si to sedne. Ale některé patogeny byly, jsou a budou problematické. Jen si vemte, kolik všude bylo dřív tubery.

  18. Já chci taky mlékomat a prosím na Prahu 6, nejlépe na Kulaťák.

  19. 47. Pravda, ale oni mají lidi problém i s tučností mléka. Odvykli nešizenému, opravdu plnotučnému! ;-)
    46. : nojo, co naděláš? Už aby to bylo někde blíž. Mám absťák na dobré, čerstvé mléko!

  20. Anitram Avotjefaf:

    make it double! ;D

  21. 46. Kytka: podle mne je ta cena přiměřená. Jestli se ti to zdá drahé, tak si to nekupuj…

  22. 48, 50 Anitram Avotjefaf and Mr. Courgette

    Make it triple! :o)))
    Už jsme tři, tak to by ho tam vrznout mohli, ne? :o)

  23. Čtyři. Šup tam s ním 8)))

  24. 49: :o))

  25. Když to trochu odlehčím, tak většinu regionálních piv taky spousta lidí neudrží, a nepomůže tomu ani pasterizace. Třeba takový Nektar, to je přímo klystýr v láhvi, ale nikdo o něm dosud žádné varování nevydal ;).

  26. 51: nejde mi o absolutní výši, ta mi přijde v pohodě, ale o rozdíl v ceně mezi těmi dvěma místy, se stejným dodavatelem. A ano, v Hostivaři nakupovat nebudu, budu jezdit do Jesenice, mám obě místa občas při cestě.

  27. 56 Kytko, já myslím, že tady hlavně bude hrát roli cena pronájmu místa na instalaci mlékomatu, ne to, že by to prodejce zkoušel prodat o tolik dráž. (Můžu se plést, samozřejmě.) A Praha je v tomhle zkrátka ras.

  28. http://video.idnes.cz/webtv.asp?…

    Kam slonové z nejseryjózňjej­šího bulváru LŽiDnes vstoupí, tam 1000 let tráva neroste. Ach jo :(((

    Tak jen čekám, kdy to někdo zakáže. Co třeba hlavní prasečí vakcínovník? :D

  29. Tak dnes zrovna musím do Štěrbohol ( prvně v životě jedu do Europarku, do knihkupectví), tak se tam stavím i pro mléko. Sice nemám lahev, ale koupím si ji na místě.
    A snad pak mléko udržím…
    ..dědo, vy už taky nic neudržíte!… sousedka je mladší než já a taky udrží je jednoho Mirka! (ehm, konec citátu) ;-)

  30. 58: Co to meleš?

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.