City Cafe Cosmopolit RSS

Štítky: , , ,

62 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Tak si tady hezky sleduji tu pěkou „debatu“ a celkem bych řekl, že se spíš jedná o reklamu na Cosmopolit. Ohledně brusinek tam šlo jen o princip. No asi tady budeme všichni vážný a úplně akademický.
    26. v okolí jsou i lepší a „relativně“ levnější restaurace

  2. 31: To víte, mám radost z nového na první pohled sympaticky vypadajícího podniku v centru a země původu brusinek na svíčkové mi ji fakt nezkazí.
    Co se týče těch lepších restaurací v okolí, vy už jste tam byl? Já si hodnocení nechám až to zkusím.

  3. Cosmopolit sleduju už od Gott-landu, ona to totiž není nová restaurace, ale jen změna.
    A v okolí se dá opravdu dobře a hlavně kvalitě najíst.

  4. 33: Opravdu? Já měl za to, že jen převzali prostory.

  5. ego, netrpělivě čekáme na Vaše tipy.

  6. 33: Ano, sem s tipy. Jsem také zvědavá.

  7. 31: Nechci být papežštější než papež (nebo egoističtější než Ego?:-)) – slovní hříčka…), ale sprincipy sestavování menu a názvosloví jsme off topic Pane Ego. Nezaložíme si vlákno? Protože mě jde taky o princip a vůbec ne o Cosmopolit. (btw.nevím odkud berete informace, ale CCC je nová restaurace a s tzv. Gottlandem, jak tomu říkáte má společnou jen adresu) CCC si řešte s lidmi z CCC. Mě jen zajímaly ty brusinky. To je tedy taky na další téma, podobně jako Vaše – naše vídeňská káva. Tak jsem se pídil a na co nepřijdu!? Švédské brusinky vůbec nejsou ze Švédska!! Hopla! :-D Tak co s tím teď uděláme?

  8. 37: s tím vláknem o sestavování menu jsem pro – docela mě to zajímá a myslím, že nebudu sám.

  9. 31: OK. když nejsou Švédské tak proč to tam píšou, to rovnou můžou napsat, že jejich potraviny jsou BIO a certifikát taky nemají. Je to slovíčkaření, ale proč „klamat“ zákazníka?

  10. 39: Pane jo,vám to asi pořád nedochází. O jakým klamání to mluvíte? Jmenují se švédské, jako se můžou jmenovat kanadské a přitom jsou z Rakouska. Stejně tak můžete udělat výborný maďarský guláš z polské krávy. Českou svíčkovou a švédské brusinky z Rakouska. A ještě do toho pletete BIO. Víte vůbec o čem mluvíte? Vy jste se v tom trochu zamotal, že jo? Nic si z toho nedělejte. Ty švédské brusinky určitě zkuste. Jsou fakt lepší. A nebojte se. Šéfkuchaře z CCC znám. Věřte mi, že on vás klamat nebude.

  11. 40: Každý mluvíme o něčem jiným. Končím debatu o CCC

  12. ego, my chceme ty tipy ale:)

  13. 42:
    FAMA – Vladislavova – žebírka (kam se hrabe T.G.I.) stojí to za zkoušku

  14. Fama? Tam jsem byla nedávno, cenově si myslím, že je trochu jinde a hlavně díky pánům číšníkům už tam raději nikdy nepůjdu! Na žebírka jedině do Obyčejného světa na Korunní :-)

  15. Hm, tak tipů moc nepadlo, cooo? :-(

  16. 45: Asi to s těmi tipy byla nějaká fáma :o)

  17. 44. obyčejný svět znám, jelikož bydlím hned vedle a žebra se nedají vůbec s famou srovnat (jsou úplně někde jinde) ve famě se opravdu rozpadají na jazyku a co se týče cen cosmopolit neznám tak nevím jak jsou jinde

  18. Psal jsem o okolí a kromě FAMA a BUFFALO BILL´S tam toho opravdu moc není co by stálo za řeč. J P Manzac ?, Ultra marin?, Dogs bollocks? a nebo nějaká pizzerie? asi né

  19. 48. Když píšete, že „v okolí jsou i lepší a "relativně“ levnější restaurace", tak čekám minimálně tři tipy a ne jen jeden :-) Dogs bollocks je až za řekou ale třeba Ultramarin je super, ceny trochu vyšší, ale vaří skvěle.
    47. Znamená to, že ve FAMA jsou lepší?

  20. @Pavli, jen technicka, v ostrovni ulici se nachazi taktez Dogs bollocks:
     http://www.dogsbollocks.cz/main.php?…

    a ja navstevuji, Kmotra, Dynamo, Lemon Leaf,

  21. Děkuji za upřesnění. Kmotru a Lemon Leaf znám, Dynamo je kde?

  22. …v Pstrossove ulici malem na konci, naproti ulici V Jircharich, kdyztak: http://www.dynamorestaurace.cz/
    …uz jsem delsi dobu jsem nebyl tak netusim

  23. Kmotra byla in asi tak před cca 12 lety. Lemon leaf dobrý, Dynamo už je trochu z ruky. Netvrdím, že Fama je nejlepší (chtěli jste přece tip) ale než Ultra marine je rozhodně lepší.

  24. Nechci přilívat olej do ohně, ale přidám svou zkušenost s Famou. Byli jsme tam asi před 4 měsíci v 6 lidech. Scóre bylo následující – hovězí steak jsme vraceli, protože byl uvnitř syrový a vlažný namísto medium. Jedny brambory nám dorazily až po opakovaných urgencích. Horké maliny jsme si dali 4× a všechny jsme je vracely, protože byly totálně studené. Pak jsme vrátili ještě variaci na tiramisu, protože piškoty byly rozmočené tak, že čvachtaly. (Pominu protivnou obsluhu, protože to přičítám počtu stížností.)

    Tolik k mému zážitku ve téhle restauraci. Kuchař měl špatný den, stát se to může. Ale další návštěvu už neplánuju.

  25. Tak to máte v podstatě stejnou zkušenost. Ve FAMĚ jsme byla poprvé a myslím, že i naposledy. Do Ultramarinu chodím cca každý měsíc a vždy jsem tam byla spokojená, nejen s jídlem, ale i koktejly a především obsluhou.

  26. Hm, tak to jsem málo posh, chodím do spousty podniků, co byly in před lety. Jak já se s tím vyrovám? ;-)

  27. 56: Býti posh nestačí. Je nutno býti „with it“.

    Příklad:
    „The 60s in Derby were, for me as a teenager, a time of painful and exciting discoveries.
    As with all teenagers, I desperately wanted to be "with it“ but was a little flummoxed about exactly how to go about that…"

    http://www.thisisderbyshire.co.uk/…article.html

  28. 57. : :-)))
    Jsem naprosto nemožná, nejsem ani posh, ani „with it“.

  29. Tak mi ta vaše diskuze nedala a zašel jsem se do Cosmopolitu podívat. Byli jsme s přítelkyní oba nadšení jak atmosférou, moc příjemnou obsluhou, tak hlavně skvělou kuchyní! Všem vřele doporučuji. A navíc v Cosmpolitu opravdu rozlévají všechna vína, která mají v lístku, takže jsme místo obvyklé lahve ochutnali za večer 6 různých vín a to za stejnou cenu, jako za jednu lahev.
    A vám pane Ego, neděkuji. S tím tipem na Famu – to jste asi nemyslel vážně, utekl jsem odtud naprosto znechucený jak jídlem, tak i obsluhou.

  30. Musím oponovat chodím do Famy už tři roky skoro každý den, jak na obědy tak někdy i na večeři s přáteli. Obsluha má své dny, ale co se týče jídla tak za tu cenu je to perfktní kvalita. V cosmopolitu jsme se byli podívat s kamarádkami na kávu. Interiér mi připadal jak v obýváku a né v restauraci a cenově jsou určitě dražší než Fama. Myslím si, že jste trochu zaujatí a neobjektivní. Vždyť přece jde o to aby byla restaurce plná spokojených hostů a mezi ty patřím. Pokaždé si musíte udělat ve Famě rezervaci protože mají plno a když příjdete v době obědů tak si taky nemusíte sednout. O čem to asi svědčí?

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.