Chutne recepty pri zlucnikove diete RSS

Štítky: , , , ,

2 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Ahoj kuchtici, bohuzel me v posledni dobe postihly dve nemile veci: zanet zaludku a zaroven zlucnikove kameny. Tak se ptam, zda-li nekdo z vas nema nejake dobre recepty pri techto dietach (zatim na me vsechno pusobi dost bez chuti). A druha otazka: odjizdim zitra do Londyna, tak jestli nemate nekdo zkusenost, kde by se dalo i s temito potizemi najist. Dekuji :-)

  2. Ahoj Eli, s tvými problémy mám velkou osobni zkušenost, problémy se žlučnikem jsem si prošla před 3mi lety, naštěstí se žlučník po půl roce umoudřil. Každopádně je to kruté, ale smiř se s opravdu přísnou dietou a zkus nějakou dobu vydržet na minimálně omaštěném a ochuceném jídle. Já hodně jedna kuře a králíka na zelenině, žádné ovoce co ma pecky, s tuku jen oříšek másla pod jídlo, aby se to dalo pozřít, vše v malých parcích a často. Žádný ořechy!! Snesla jsem i lehčí krémové polévky. Sama zjistíš co Ti vadi a co ne. Rajčata kvůli peckam nejsou vhodna, ale protlak je v poho, takže rajčatova polévka s lžičkou parmazanu šla. Hlavně bacha na ostrá jídla, tuk a alkohol!!

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.