Nejlepší indická restaurace - Praha RSS

Štítky: , , ,

9 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Dobrý den,

    poradíte mi prosím, kam chodíte v Praze (ideálně Pha 1, 5, 6, 7) do indické restaurace? Chtěla bych ideálně nejakou „lepší“ až nejlepší :)

    Já znám Masalu na Karlově, tam to bylo super, akorát mě zaráží, že pořád mají slevy 50 % na serverech typu slevomat. Pak mám ráda restauraci Tandoor na Kaštanu (Praha 6), kde nikdy nezklamali, ale pořád si dáváme stejná jídla :). O víkendu jsme navštívili Curry House na Letný, kde za mě palec dolů (přeslazené lassí, korma s obrovskýma krevetama, které ale byly cítit po mrazáku). Jo, a pak taky mají kvalitní indické jídlo V Zátiší, což ale není pravá indická restaurace…

    Díky za typy, Aneta

  2. * Za tipy, samozřejmě :)

  3. Já mám nejraději TANDOOR v Konecchlumského. Indické restaurace moc zatím v Praze nejedou mi přijde…

  4. Fajn je The Pind na Jiřáku a Rana u Palmovky.

  5. Já jsem teď nedávno četla a zbrusu nové vypiplané indické restauraci:

    http://theeclecticphotodiary.blogspot.cz/…rothers.html

    Osobně nevyzkoušeno, ale je na seznamu, kam se chci podívat. Minimálně vidět ten design live bude stát za to!

    Jinak The Pind, jak zmiňovala Kačka Žvýkačka. Bývali ale lepší za starého majitele a provozovatele. Ten si myslím otevřel novou pobočku v Karlíně: Indian by Nature, kde jsem jednou byla a vše bylo ok. Je to už cca rok zpět, těsně po otevření, takže jsem tam byla sama:)) Jedna návštěva ale na hodnocení nestačí.

  6. The Sexy Curry Company (hostující / sharující v James Jayce Irish Pub). Podle mě úplná pecka i když není to jen indické jídlo, ale i třeba thajské a jiné.

    Rana na Palmovce je pakistanská, abyste je nenaštvali :-)

  7. ↪ 6 klaaarka: Naprostá většina veškerých tzv indických restaurací a vyvařoven v UK je bangladéšská.
    Disclaimer: UK není Ukrajina, tam to neznám!

  8. @ Jednorožec Já jen, že v Raně většinou trochu těžce nesou, když je někdo označuje za Indy ;-)

  9. PIND na Jiřáku dobrá volba, nikdy nezklame. Naproti tomu Al Karim na Jindřišské naproti hlavní poště humus, vaří to nějaká Češka, asijec obsluhuje, malý výběr, chuť špatná. S láskou vzpomínám na PIND, když jsem pracoval v okolí. Už se tam bohužel nedostanu. Když to tu čtu, určitě zkusím ale Indian by Nature, jestli to má vyšší kvalitu než PIND.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.