Tak jo — zase mě to odfouklo na sever. Několik dní jídla a pití, fascinované zírání na cyklistický ráj na zemi k tomu. Z deseti kil mouky, co jsem propašoval v kufru, vám asi nic neodsypu. Připravil jsem pro vás ale něco, na co si můžete sáhnout — pohlednici plnou severské inspirace... ;)
23. červenec 2013 17:07:50 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuBamboo Geisha od Doubleshotu. Sladkost jako z adventního kalendáře ;)
13. prosinec 2014 13:12:02 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
13. prosinec 2014 13:12:51 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
13. prosinec 2014 13:12:33 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Jak je vůbec možné, že jsem to odkládal tak dlouho? Pokud máte rádi jídlo, určitě nedělejte stejnou chybu jako já a vypravte se tam co nejdřív. New York je totiž nejlepší město na světě!
11. prosinec 2014 17:12:44 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
10. prosinec 2014 00:12:00 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku