Rubrika: Archiv

Margarínová lobby

Naposledy jsem na tohle svinstvo narazil u pitné vody. Začnete tak, že vezmete nic netušící přírodní produkt. Pak přidáte několik osvědčených mluvicích hlav (tituly před i za jmény podmínkou) a necháte je zcela nezávisle odříkat dovedně poskládané sdělení. V jednotlivostech je pravdivé a v zásadě se proti němu nedá nic moc namítat. Ve výsledku vás ale zlehka pošťuchuje k určitým závěrům a zároveň vás hned pohodlně nasměrují k světlým zítřkům.

pokračování…

Bublanina

Pamatujete si, kdy jste poprvé přišli na to, že je úplně jedno, jestli vaříte podle receptu? Kouzelná chvíle, že jo? Osvěžující způsob k osvobození. Napusťte si plnou vanu ledové vody, vysypte do ní kýbl jahod a hup tam.

komentáře

Sci-fi plky 2011 – díl 1.

Sám se divím, že mě podobná ptákovina napadla až teď. Přitom je to zaručeně nejlepší způsob, jak se vyfantazírovat z podoby a zároveň se sebe udělat troubu již rok poté – předvídat zaručené tutovky v oblasti gastronomických trendů na příští rok! ;)

pokračování…

PFF 2010

cuketka.cz_pff_2010_5

Letos to snad ani nemohlo vyjít lépe. Jak jinak si totiž zkrátit čekání na volební výsledek než mňamkováním na Hradě. A i kdyby to snad letos dopadlo tragicky (nedopadne;), pořád zbývá celá neděle na zahojení a případné upití se k smrti. PFF 2010 – volte vidličkou, plastovou! ;)

pokračování…

První farmářské trhy v Dejvicích

cuketka.cz_farmarske_trhy3

Ták, a! Byla to předvolební agitka, nebo skutečný pokus o zavedení tradice farmářských trhů v Dejvicích? Po prvním načinčaném díle s popíkem z reproduktorů a s proslovy politiků těžko říct. Přesto se ale v našich končinách jedná o ojedinělý (a dotažený!) pokus o trhy s posvěcením městské části, který si zaslouží pozornost.

pokračování…

Macarons

cuketka.cz_macarons_test2

Věřte, nebo ne, ale tahle krabice křehkých oválků s krémem dokáže rozdělit život každého milovníka sladkostí na dvě etapy. Období před macarons a po něm. Po návratu z Paříže vím, o čem mluvím… ;)

pokračování…