Farmářské trhy v Brně RSS

Štítky: , ,

67 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. ↪ 60 aida: Ale jasne,v zasade s Vami souhlasim :-) Ja bych trhy taky radeji videl nekde v historickem centru Brna (Zelnak, Rimske nam., pod Novou radnici atd). Jenze tam zase neni to parkovani…

  2. ↪ 61 gerbill: souhlas. Třeba to Římské náměstí by ale bylo moc pěkné.

  3. ↪ 59 gerbill: slyšela jsem že je skvělá

    ↪ 58 Sibyla: vajíčka za 3,– jsou na Husitské vždycky. A Kokinu se nedivím, vážně si jejich dobroty můžeme dát v kavárně a občas bývají u Hansenu a taky na Factory fashion market a na akcích v Pokojíku a vždycky když je něco v Kamence. Tak je jasný že se zkouší prosadit i mimo Brno.

  4. ↪ 62 aida: prosím prozraďte mi, kde je Římské náměstí, mapy.cz nic neví a já tuplem ne:-(

  5. Najděte si ulici Františkánskou. Zhruba uprostřed je volné prostranství a to je Římské náměstí.

  6. ↪ 65 Ajavor: díky, tak to vím, kde je, často tama projdu jen pro tu atmosféru:-) A co se týče toho parkování – Brno má podle mě dobrou MHD (teď myslím hlavně krátké intervaly i o víkendu a dobré pokrytí), a jestli jet přes celé Brno šalinou do Bystrca (ani za zlaté prase) nebo se sjet v centru… Sice je pravda, že při více lidech se auto vyplatí finančně, na druhou stranu se to dá spojit i s dalšími nedělními nákupy a výlety… Zkrátka je pro mě představa, že všichni pojedou na farmářský trh autem, dost… zvláštní.

  7. ↪ 66 olu: Logicky by si kazda vetsi mestska cast zaslouzila svuj trh, treba maly, ale dobre zasobeny. Zatim se to ale moc nedari a rezidentum z Bystrce muzem jejich trh jen tise zavidet :-) Treba od me ze Stare Lisne to mam nejbliz na trh k Tescu do Avionu, samozrejme autem…

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.