Kam jít posedět v Praze s řeckou návštěvou na drink? RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

8 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Dobrý den, poradí mi někdo kam zajít s dvěma mladými Řeky v Praze někde v centru večer na pivo nebo na drink? Řeckou restauraci Olympos již máme v plánu ale potřebuji ještě něco v centru kam jít jen na drink nebo na pivo? Díky.

  2. Viz Scuk :-) Doporučuji na pivo Lokál a na drink Čilli bar v Kožné ulici.

  3. ↪ 1 Janca: Není divné brát Řeky do řecké restaurace? Lokál je fajn i na jídlo, na drink třeba ještě Hemingway bar.

  4. ↪ 3 kacka_zvykacka: mě to také napadlo, navíc Olympos v recenzích moc neobstál.

  5. Děkuji moc za rady. Oni ale chtějí jít sami do Olymposu, protože o něm slyšeli a chtějí ho zkusit.

  6. Ozve se ještě někdo kdo by měl nějaký tip? Čili bar se mi líbí, jen mi to podle fotek připadá takový dost ošuntělý. :) Mě by to rozhodně nevadilo, jen mám strach aby se tam líbilo i návštěvě.

  7. ↪ 6 Janca: Zkuste na drink Casa Havana, ošuntělé to tam není a celkově moc příjemný podnik, navíc část u baru je nekuřácká, v Čili je zakouřeno… (viz Scuk, je to čerstvý špendlík)

  8. Asi už to není aktuální, ale nějaký hezký podnik jsem hledal zde – http://www.cuketka.cz/forum/topic.php?…

    Tipů se objevilo dost.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.