Tak jaký další ochutnávkový maraton? RSS

Štítky: , , , , ,

126 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Po polodné diskusi pod článkem o pekárně Paul a úspěšném Croissant maratonu navrhuji – dohadujme se tady. Co dalšího ochutnáme, čeho máte chuť se zúčastnit?

  2. Já bych ráda ochutnávku lovečáků, protože se mi v poslední době nedaří koupit žádný dobrý. A sýry typu Camembert, to zní také dobře. Myslím, že je jednodušší dělat ochutnávku něčeho, co se dá koupit a přinést někam, než obcházet podniky. Je to i časově méně náročné. A pak se to rychle za sebou dobře porovnává. Což by třeba se zmrzlinou nešlo. Ale zase když jsem zpívala, tak jsem měla povolenou zmrzlinu jen v zimě, takže pro mě zmrzlina v zimě není nic divného a nebude se tak roztékat. Takže i ta zmrzlina mě láká. A co Vás?

  3. já bych udělal ty horké čokolády. sice by to byl marathon chodící :) ale zase je to víc akční!!! :)

  4. chmmm, dokud nebudete chtit marathonovat kysele okurky nebo koprovou omacku a jim podobne, tak jsem ochotna podstoupit vse, nicmene akce A by musela byt naplanovana hodne dopredu :(

  5. Zmrzlinu nechci ani vidět…:-) Nakládaný hermelín, horké čokolády pro chodící maraton, pro sedící nějaký sýr nebo uzeninu.

  6. Já občas s kamarády dělám taková kolečka a ochutnáváme plzeňské pivo. :-))) Třeba začít U Jelínků, vzít to přes Konvikt, dál přes Tygra, Rudolfinum, Parlament k Hrochovi a zkusit vylést nahoru k Černýmu Volovi. Našly by se i další – U Bansethů, Malostranská pivnice, U Vejvodů, U Zeleného Stromu…

  7. tak tour de plzen delame taky. ale je to veeelmi narocna akce, jak jiste razor sam zakusil:) pro sirsi verejnost bych byl pro syry nebo horke cokosky…

  8. Stejky!

  9. pro chodicí maratón – co vše se v Praze (či jinde) na jídelním lístku jmenuje Tiramisu

  10. MobyDick:

    tiramisu!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ano!!!!!!!!!!!!!!! :D

  11. s tímhle maratónem ale na mě prosím počkejte, až mi sundají tu -censored- sádru

  12. Horkou čokoládu nechme, až trochu přituhne.
    Teď by se hodil lovečák, sýry nebo tiramisu.
    Prosíme jedno tiramisu a deset vidliček, pane vrchní…

  13. Tiramisu je super nápad, mňam! Pro sedící maraton mě ještě napadly bílé jogurty – jsou v nich poměrně velké rozdíly.

  14. Jsem děsně drzá, ale myslíte že bych mohla jako absolutní nováček jít s vámi ochutnávat tiramisu?:-)

  15. 12: vidličky sebou, ať jsme nenápadní (-:
    14: tady jsme skoro všichni nováčci (-:

  16. Budu připravena…ikdyž jsem barbar, já si vezmu lžičku:-)

  17. juuu! to je uzasny! nechcete pockat na me, az me pusti z porodnice? oslavit konec tehotenske cukrovky tiramisovym maratonem by bylo vskutku skvostne (-:

  18. To je nápad! Spojila bych to ještě s ochutnávkou cheescaků a čokoládových dortů :-))

  19. Co takhle ochutnávka šunky od kosti? Mám dva kandidáty – uzeniny na Tyláku a davelská v Ječné.

  20. Já můžu začít už dnes :-)

  21. Stejky!!

  22. David:

    LOL :) můžete prosím specifikovat reálný průběh akce? :)))

  23. všechny nápady jsou skvělé, teď to jen odfiltrovat a realizovat. :-)))

  24. ok, tímto mylsím můžeme uzavřít předběžné nominace, stačí si to už jen vyhlasovat :)

    lovecký salám
    sýry typu camembert
    horká čokoláda
    tiramisu
    nakládaný hermelín
    cheesecake
    čokodorty
    šunka od kosti
     

    osobně jsem pro typ „chodící marathon“ minule jsem měli ten sedící a chce to střídat :) ty chodící josu sice uktra náročné na přesuny, ale zase se počítá vzrušní z rychlého průletu celým městem a různými místy :)

  25. ;-)))

  26. Jestli je pravda, ze berete i nováčky, tak bych byla nejvíc pro:

    horká čokoláda
    čokodorty
    šunka od kosti

  27. to tiramisu mi zní velice dobře… ;-)

  28. Taky hlasuju pro tiramisu:)

  29. pokud chodici, jsem pro tiramisu nebo horkou cokosku…

  30. počkejte na měěěěěěěěěěěěěěěěěě

    sádra by měla jít do týdne dolů, ale ještě budu nejspíš ortézovat a rehabilitovat

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.