Rubrika: Akce a pozvánky

Barista roku

Kdo dělá v Česku nejlepší kafe? Přijďte se podívat o víkendu do Prahy na soutěž Barista roku. Z třicítky soutěžících vybere odborná porota reprezentanta na letošní mistrovství světa a vy se můžete koukat (a snad i ochutnávat). Kofeinu zdar!

komentáře

Tipy na víkend

První tip mi poslala Hana Michopulu a je to pozvánka na 1. Čokoládový Pop Up Shop v Praze od Lucie Glaister. Kromě pralinek vás tam čekají hlavně čokoládové lanýže a jejich limitované edice. Ať vás ani nenapadne mi vykoupit lanýž Glenfiddich!

Mlsat se bude i v Brně na Kamence, kde bude Kokino slavit svoje první narozeniny. Pokud máte alergii na Sv. Valentýna, tak varuji předem. Jinak hurá na dobroty!

Třetí tip je zpátky do Prahy na Výstaviště a výstavu Top Gastro s tradičním přílepkem v podobě kávového pavilonu a soutěže baristů. Načasujte si to nejlíp na neděli okolo oběda, kdy se spolu utká šest nejlepších. Jestli vás káva nezajímá, šel bych raději 140 Kč za vstupné utratit na oběd nebo bych šel očumovat okolo opery, jestli už potichu neotevřeli Čestr. Pěkný víkend!

komentáře

Ale kampak? Pro husu!

Pokud si odškrtávám správně, máme tu již šestý ročník kampaně na podporu zvýšené spotřeby mladých českých vín. Miliony litrů konkurenceschopného moku, stovky koštů a degustačních menu. Milý svatý Martine, na koně tryskem, kreditku s sebou! ;)

pokračování…

WBC London 2010

cuketka.cz_wbc_2010_london

Pojďte na kafe! Od středy až do pátku se totiž v Londýně koná mistrovství baristů – WBC London 2010. V hlavní i ve všech doprovodných soutěžích navíc máme české bojovníky a většinu dění můžete sledovat živě! ;)

pokračování…