České menu RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

41 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Zkuste predkrm utopence, dale polevku hovezi s jatrovymi knedlicky, hlavni jedlo rizek a bramborovy salat nebo knedlo vepro zelo. K tomu par Plzenskych piv a jako aperitiv fernet. Pro zakusek skocte do cukrarny pro par venecku nebo laskonek. Vegetariany je treba hubit!!!!!

  2. 27: diky, vypada to dobre, polevky mam rada – akorat si myslim, ze bych si nasla neco i v nasi kuchyni – akorat bez zasmazky;)
    31: hezky priklad toho, jak jezeni masa zvysuje agresivitu:)))

  3. A co karboše z ovesných vloček, to je mňamka!

  4. 30: Kočka na kyselo, to je dobré :) Moraváci museli být paf, jen paní J si asi ten vtip tak nevychutnala :)
    Knedlíky s vajíčkem a okurkou..To jsem neměla sto let, stejně jako bramborové s cibulkou. Přitom to s kefírem bývala častá pondělní večeře u nás doma, když se zpracovávaly víkendové knedlíkové „nedojedky“. A teď jsem na to dostala kvůli Vám ukrutnou chuť:) a lituju, že knedlíky dělávám tak zřídkakdy. A ještě jen bramborové, anžto kynuté neumím a chodím na ně k mamince…

  5. 34: Knedlíky s vajíčkem – není-li po ruce knedlík, pracuje to taky s chlebem, nakrájeným na kostky.
    Nevertheless, the real walnut it ain't – nicméně, pravé ořechové to není…

  6. 30. To bude ona pověstná britská náklonnost ke kočkám. Jen nevím, co by tomu řekl T.S. Eliot? ;-)))

  7. 32. Nemusí být zasmažené. Dá se přidat kapka smetany, kulička z mouky a másla nebo jen máslo, případně část polévky rozmixovat a vlít zpět. A máte zahuštěno raz-dva. :-)))

  8. Ta kočka mě rozesmála jako dlouho nic! Díky pane J

  9. 31, 32: Vnucuje se mi klasický citát z Knoflíkářů (-:

    27, 32: JJ, dobrá polívka je základ, doma mě často jako jídlo úplně stačí a už nic dalšího nepotřebuju. A udělat vegetariánskou verzi není u drtivé většiny z nich problém.

  10. 39: No udělat vegetariánskou verzi hovězího vývaru s játrovýma knedlíčka už ale podle mě představuje trochu fantazie a kuchařského umu. .-)

  11. [37]ja vim:) prave ted jim pekne hustou zeleninovou polevku ala zazrak z mixeru /> a kulicka z mouky a masla je takovy francouzsky zpusob, ze jo? akorat se prave bojim – mouka se prazi kvuli sve „moucnate chuti“, nevadi v tomto pripade? i kdyz – asi ne, kdyz se dodnes pouziva

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.