Rubrika: Knihy, časopisy a média

Předvánoční knihovnička

Máte doma foodieho a potřebujete mu nutně nadělit dárek? Nekupujte mu vzduchovku ani stojan na noty – pořiďte mu knížku o vaření. Pokud vám to pomůže, připravil jsem pro vás malý průzor do své knihovny…

pokračování…

COČTU (říjen)

Ták. Právě jsem se vyhrabal z pohoří knížek okolo gauče v kuchyni, vedle postele i na hajzlíku a jdu vám říct, cočtu! ;)

pokračování…

Video vaření na českém internetu

Ještě před rokem tady bylo v oblasti videa o vaření jedno velké kulové nevideové. Stačilo pár měsíců a na pole zábavy s pohyblivými obrázky se vrhlo hned několik velkých hráčů. Jak se jim daří a jak si video vaření na českém netu představují?

pokračování…

Česká kuchyně v moderním pojetí

Jestli v tomhle předsvátkovém shonu existuje alespoň jedna zašívárna, možná bychom ji našli právě v knihkupectví, pěkně mezi regály s knížkama o vaření. O Randeti či o Vánočce se zde asi rozepisovat nemusím, proto alespoň krátce o novince, která se teď taky rozvaluje na pultech…

pokračování…

Vinograf.cz

Kamarád, soused a naprosto ztracený vínoholik si založil nový wineblog, který najdete na adrese Vinograf.cz. Je to odchovanec Garyho Vaynerchuka, takže nečekejte ani nudné popisky vín, ani nekonečné úvahy nad odlesky v menisku – spíše se připravte na svižnou akci. Dál raději mlčím, přesvědčte se sami – www.vinograf.cz! ;)

komentáře