Rubrika: Obchody a obchůdky

Český grunt

Vypadá to, že padla další meta na cestě návratu k dobrému jídlu. V Praze se otevřela prodejna zcela nového typu – Český grunt. Pokud se nemýlím, je to v Praze a u kamenné provozovny vůbec poprvé, kdy je koncept postaven výhradně na našich lokálních potravinách.

pokračování…

Croissanthon

Minulou sobotu odstartovala ranní směna servírky v kavárně Kanzelsberger poněkud svérázně. Do lokálu se jí totiž natrousila podivná individua s papírovými pytlíky v ruce. Ba co víc, ty drzé existence si dokonce zabraly dva stolíky a obsah svých sáčků na něj bez rozpaků vybalily!!! ;)

pokračování…

Vom Fass

Zbrusu nový obchůdek v Praze i jedinečný způsob prodeje se jmenuje Vom Fass. Všichni mlsalové zbystřete! Mluvíme tady totiž o značném riziku potenciální závislosti… ;)

pokračování…

Prodejna řeckých specialit v Ostravě

Spousta lidí mimo Prahu mohla dosud jen tiše (a pecku olivy cucajíce) závidět pražskou prodejnu Olympia. Nyní se situace na řecké frontě obrací a všichni řekofilové mohou svá očka obracet směrem ke zbrusu nové prodejně Mediterra v Ostravě! Pan C. ji samozřejmě ihned podrobil pohledu, pohmatu, poklepu i poslechu… ,)

pokračování…